Farid Medjane odporúča činely a obaly Stagg
James Chapman odporúča bicie a činely Stagg
Hudobné nástroje Stagg

Značka STAGG bola založená v roku 1995. Pod touto značkou sa predstavujú hudobné nástroje vyrábané podľa návrhov skúsených odborníkov. Vďaka svojej vysokej kvalite uspokojí hudobné nástroje STAGG najnáročnejšie požiadavky každého muzikanta. Široká ponuka obsahuje nepreberné množstvo hudobných nástrojov, od plechových a drevených dychových nástrojov, cez všetky druhy gitár, vrátane elektrických gitár a ďalších strunových nástrojov, až k bubnom a perkusiem.

 

Okrem hudobných nástrojov a ďalšieho príslušenstva značka STAGG dodáva aj produkty spadajúce do kategórie hudobné audio techniky napr mikrofóny, konektory, káble a ďalšie. Vďaka širokej distribučnej sieti sa dá s výrobkami značky STAGG stretnúť v obchodoch s hudobnými nástrojmi po celom svete. Kvalitné hudobné nástroje pre začínajúcich i pokročilých hráčov.

 

Akustické gitary, elektrické gitary a basové gitary, gitarové kombá, tradičné nástroje ako husle, violy, violončelá, kontrabasy, preverené dychové nástroje, bicie, perkusné nástroje a široká ponuka príslušenstva a doplnkov. To všetko je STAGG.

Google+

Aeto - internetové aplikace a stránky, internet marketing